viessmann servis

Bursa Viessmann Servisi

Bursa’da faaliyet gösteren firmamız Viessmann marka kombilerin arıza ve bakımlarını profesyonel ekip ve ekipmanlarla yapmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için öncelikle siz değerli Viessmann Kombi kullanıcılarına teşekkürü bir borç biliriz… Bursa Viessmann Kombi Servisi olarak siz saygıdeğer müşterilerimize adresinizde hizmet veren teknik personelimiz sektörün önde gelen firmalarında eğitimlerini almış, insan ilişkileri konularında tecrübe kazanmış, Viessmann marka cihazlara hakimiyetleri üst seviyede olan teknik kişilerden oluşmaktadır.

Bursa Viessmann Kombi Servisi olarak tecrübemiz ve müşterilerimize vermiş olduğumuz güven ile ısıtma sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bursa ve ilçelerine hizmet veren firmamız; Viessmann kombi bakımı, Viessmann kombi arıza tespiti ve Viessmann kombi ve kazan onarım hizmetleri sunmaktadır… Bursa ve tüm ilçelerine 7/24 kesintisiz hizmet veren Viessmann Bursa Kombi Servisi, teknik personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizlere bir telefon kadar yakın. Bursa Viessmann Servisi unutmayın ki her zaman yanınızdadır…

Bursa Viessmann Servisi; Servisimiz tarafından yapılan bakım, onarım, tamir ve yedek parça değişimleriniz 1 yıl servis garantisindedir. Viessmann Kombi Servisi tüm hizmetlerde, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, her şeyden önce eğitimi ön planda tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren modern bir anlayışa sahiptir.