Bursa ECA Servisi hizmetlerinden olan kombi kart tamiri ECA marka kombilerin kart tamiri konusunda sizlere ekonomik çözümler sunabilmek için hizmet vermeye çalışıyoruz. ECA kombi ailesinin bir üyesi olan ECA Gerda kombi elektronik kartlarında garanti kapsamında dahi çeşitli sebeplerden dolayı arıza verebilirler. Bu arızaların bazıları voltaj dalgalanmasından kaynaklı olabilir. ECA Gerda kombiniz garantide olsa dahi voltaj kaynaklı arızalarda garanti kapsamına alınmamaktadır.

ECA Gerda kombi garanti kapsamı şartlarında voltaj dalgalanmalarından kaynaklı bir arıza durumunda ücretli olarak ana kart ( elektronik kart ) değişimi fiyat açısından sizleri zor durumda bırakabilir. Bu gibi durumlarda mevcut durumdan en ekonomik bir şekilde çözüme ulaşmak için ECA Gerda kombinizin kartını tamir ettirme yoluna başvurabilirsiniz. Bursa Kombi Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

ECA kombi kart tamiri bu konuda uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. Unutulmaması gereken bir diğer husus kurcalanmış yada tamir edilmeye çalışılmış ECA kombi kartları tamiri mümkün olmayabilir. Müdahale edilmiş kombi kartlarını kurtarabilme ihtimalimizin %50 den düşük olduğu da unutulmamalıdır.

ECA Gerda kombi kartı tamirine yada yenisi ile değişimine gerek kalmaması için öncelikli olarak sizlere voltaj dalgalanmalarına karşı regülatör taktırılmasını tavsiye ediyoruz.

Tarafımızdan yapılan ECA Gerda kombi kart tamiri garanti şartları kapsamında 1 yıl garantilidir.

Tüm E.C.A kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …