Bursa Bosch Servisi
Bosch Yoğuşma Teknolojileri

Yoğuşma teknolojisinin mucidi olan Bosch Grubu, 1895 yılından bugüne şofben, konvansiyonel kombi, duvar tipi yoğuşmalı kombi ve kazan üretiyor ve teknolojisini sürekli yenileyerek ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Bosch’un yüksek verim sağlayan ve düşük maliyetle çalışan yoğuşmalı kombileri de ileri teknoloji ürünü ”Magnezyum, Alüminyum, Silisyum” alaşımdan imal edilen, korozyona karşı dayanıklı Bosch yoğuşmalı kombiler, ısı bloklarının özel tasarımı ve malzemenin yüksek ısı iletimi sayesinde, atık gaz içindeki gizli ısıyı geri kazanarak yüzde 109’a varan verim değerlerine ulaşıyor. Aile bütçesine katkı sağlarken çevre üzerinde bırakılan etkiyi de en aza indiriyor.

Bosch kombiler sıcak kullanım suyu hazırlarken de yoğuşma teknolojisini kullanıyor. Plaka eşanjördeki kireçlenme riski düşürülmüş olmakla birlikte ek koruma fonksiyonu olarak, kullanım sularında üreyebilen ”Legionella” virüsüne karşı otomatik dezenfeksiyon sistemi de bulunuyor.

Gelişen teknolojinin yaşamımıza getirdiği konfor yanında, bu gelişmenin doğaya ve çevreye verdiği kirliliğin boyutu her geçen gün hızla artmaktadır. Çeşitli kaynaklardan çıkan radyoaktif, katı, sıvı ve gaz halindeki kirletici maddelerin hava, su ve toprakta yüksek oranda birikmesi çevre kirliliği oluşmasına neden olmaktadır. Yoğuşmalı kombiler aynı zamanda çevreci bir yapıya sahiptirler.

Bursa Bosch Servisi olarak sıcak bir yuva dileklerimiz ile her zaman yanınızdayız..!