Bosch Condens 2500 W Yoğuşmali Kombi

///Bosch Condens 2500 W Yoğuşmali Kombi

Bosch Condens 2500 W Yoğuşmali Kombi

 

Bosch Condens 2500 W Yoğuşmali Kombi Kullanımı

Lider kombi üreticilerinden Bosch yoğuşmalı kombi ailesinin yeni bir üyesi olan Condens 2500W modeli kombi kullanıcılarının tercihleri arasında yerini almış ve benimsenmiş bir modeldir. Bosch Condens 2500W çevre dostu ve yakıt cimrisi bir kombi olmasının yanı sıra kombi kullanıcılarına zor anlar yaşatabilecek bir menüye sahiptir. Eski modellerinde olduğu gibi ”ayarla bırak” mantığı bu kombi için geçerli değildir. Bosch kombi kullanıcılarının sıklıkla karşılaşmış olduğu bu durum aslında düşünülenin aksine oldukça basit ve kolaydır. Yapılması gereken sadece yapmış olduğunuz işlemden sonra kaydetmektir.

Petek ( Radyatör) ayarını değiştirmek ve kış moduna (Radyatör açık) geçmek için;
Standart ekranda iken Mode yazan düğmeye ( – tuşu) bir defa bastığınızda petek işaretinin olduğu ikon yanıp sönmeye başlar. Ardından OK düğmesine basarsanız petek ayarını mümkün kılmış olursunuz ve ekranda iki adet yukarı ve aşağı ok ikonları belirir. Ufak ok ikonlarını gördüğünüzde + ve – tuşlarını kullanarak istediğiniz sıcaklık ayarını yapma imkanı ile derecenizi düzenleyebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra ise bu ayarları kaydetmeniz gerekmektedir. Kayıt işlemi için ise OK ikonunun bulunmuş olduğu düğmeye basılı tutmanız gerekmektedir. Ekranda

[ ] işaretini görene kadar basılı tutmanız kayıt işlemini tamamlamış olduğunuz anlamına gelmektedir.

Petekleri kapatmak (yaz işletmesi) için;
Petek sıcaklığı ayarını değiştirme bölümüne geldikten sonra ( – ) tuşuna basılı tutmanız ve ekranda ( . . ) sembolünü gördükten sonra kaydetmeniz yeterli olacaktır.

Not: Oda termostatı olan cihazlarda ise oda termostatı üzerinden yazlık veya kışlık konuma geçiş yapılabilmektedir!

Sıcak su derecesini değiştirmek istediğinizde ise;

Ekranda ( musluk ) ikonu çerçeve içerisinde yanıp sönene kadar MODE düğmesine (yani – tuşuna) basıp bırakmalısınız. Ardından da petek derece ayarındaki gibi sıcaklık derecesini ayarladıktan sonra kaydetmeniz yeterli olacaktır.

Bosch Condens 2500W kombinizin herhangi bir sebepten dolayı arızaya geçmesi durumunda ise ” OK ” düğmesine 5 sn kadar basılı tutmanız gerekmektedir.

Bursa Bosch Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm Bosch kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …

By | 2017-11-28T10:55:58+00:00 Kasım 5th, 2015|Yoğuşmalı Kombiler|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment