Baymak Lambert LX 24 Fi Kombi Kart Tamiri

//Baymak Lambert LX 24 Fi Kombi Kart Tamiri

Baymak Lambert LX 24 Fi Kombi Kart Tamiri

Bursa genelinde Baymak marka kombilerin arıza, bakım hizmetlerinin yanı sıra Baymak Lambert kombi kart tamir hizmetini de elektronik kart tamir atölyemizde kombi kullanıcılarına sunmaktayız.

Baymak Lambert kombi kartları konusunda uzman elektronik kadromuz ile size ekonomik Baymak Lambert kombi kart tamiri sunabilmek hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Baymak Lambert kombi kartları zaman içinde çeşitli sebeplerden dolayı arıza verebilmektedir. Arızalanan Baymak Lambert kombi kartı yenisi ile değişime gerek kalmadan tamir edilebilmektedir. Bursa Baymak Servisi olarak size daima kaliteli bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

Baymak Lambert kombi kartı arızalarından biri cihazın sürekli olarak kendi kendine reset ( 88 arızası ) atmasıdır. Bu gibi bir durum ile karşılaştığınız zamanda kombinin enerjisini kesin ve bir müddet bekledikten sonra tekrar cihazı çalıştırmayı deneyin. Eğer sorun devam ediyorsa cihazı sigortadan kapatarak servis çağırın. Bursa Baymak Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

Not: Unutulmaması gereken dış etkenlerden meydana gelen kombi kart arızaları garanti kapsamı dışındadır!!!

Bursa Baymak Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm Baymak kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …

Amacımız sizleri yetkili servis tekelinden kurtarmak hak ettiğiniz kaliteli servis hizmeti yanı sıra ekonomik çözümler sunmaktır.

 

 

By | 2016-07-09T14:29:59+00:00 Temmuz 9th, 2016|Kombi Kart Tamiri|2 Comments

About the Author:

2 Comments

  1. Serkan 4 Kasım 2016 at 20:27 - Reply

    Bu kartin onarim ucreto en düşük olarak ne kadardır.
    Bir arkadasim tinerle oksitlenme alanlarıni temizliyor baska bir müdahalede bulubamaz dedi.ne dersiniz

    • kombi servisi 6 Kasım 2016 at 21:58 - Reply

      Kart tamir ücretleri cihazdan cihaza fark göstermektedir. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz. Arkadaşınızın bahsetmiş olduğu kadar basit bir işlem değildir kart tamiri… Kolay olsaydı ERBABI olmazdı..!

Leave A Comment